Чого очікувати

Все наше служіння зосереджене на Ісусі і на Його подвигу, який він здійснив для нас. Якби не Ісус в наших зустрічах не було б ніякого сенсу. Але тільки завдяки Ісусу наше життя набуло глибокого і вічного змісту. Ми збираємось разом, що поклонитись і прославити нашого Господа через пісні, молитви і свідчення дії Його милості.

Єдиний спосіб достовірно дізнатись, хто такий Ісус, що Він зробив і робить зараз є Біблія, Писання, Слово Боже. Тому центральним елементом нашого Богослужіння є  Пояснювальна Проповідь Божого Слова.

ПРОПОВІДЬ БОЖОГО СЛОВА

На служіння ви зможете дізнатись як Біблія відповідає на багато практичних життєвих питань, які хвилюють більшість людей: як формувати в собі цілісну особистість, як будувати здорові стосунки в сім’ї та на робочому місті, так, щоб людина могла із радістю іти на роботу і з радістю повертатися додому. Але головна суть не в цьому. Головна суть в Ісусі. Без Ісуса нічого не має значення. Тільки Ісус зможе зробити наш шлюб, наше життя по справжньому щасливим. Повне вдоволення може дати тільки Ісус. Тому ми ретельно підходимо до пізнання Ісуса через Писання. Часто ми беремо одну із книг Біблії і досліджуємо, що вона навчає і як це стосується Ісуса.

Проповідь триває до години часу. Чому так довго? Тому що Біблія говорить нам Iван.8:32 і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить! По справжньому вільне свобідне життя людина може набути тільки через пізнання правди, яку Бог передав нам у Своєму Слові.  Біблія – інструкція до життя, яку залишив нам наш Творець. Тому ми хочемо якомога ретельніше досліджувати її, щоб якнайкраще будувати дане Богом життя. Ми віримо, що у Слові ви знайте відповіді на всі свої практичні запитання.

 -----

МУЗИКА ТА СПІВ.

-----

ДИТЯЧИЙ КЛУБ

-----

БІБЛІОТЕКА, ВІДЕО-АУДІОТЕКА.

 

Контакт

Виноградна Лоза Львів

097 747 77 66 ihorhran@gmail.com