Історія Церкви

 «Виноградна Лоза»

У 2003 році група молодих людей розпочала англійський християнський клуб для студентів. На той час вони вже знали Ісуса як свого Спасителя і Господа, проте подавляла більшість з них ще не була охрещена. З кожним роком команда укріплялася в Ісусі .

З 2004 відповідальність за команду організаторів прийняв на себе Ігор Гранатюк.

У 2005 на базі англійського християнського клубу був організований міжнародний англомовний табір на березі Азовського Моря. Вже там Бог почав промовляти до сердець людей про можливість початку нової церкви.

Мало помалу Бог пом’якшував твердині в серцях людей і відкривав Біблійне розуміння хрещення через навчання Писання.

У 2006 році розпочали церкву, відбулось перше хрещення, хрестилось 8 чоловік, пастором обрано Ігоря Гранатюка - таким чином розпочалися служіння нової молодої церкви, яка отримала назву Виноградна Лоза.

З 2007 року Богослужіння проходять за адресою Чайковського 7, 3 пов., 11:00.

Протягом всього часу ми мало радість і благословення бачити як Ісус міняв життя людей і продовжує це робити. Церква Виноградна Лоза як почалася так і продовжує залишатися церквою не з малими групами, а церквою малих груп. Малі групи – це місце, побудови будування спільності, євангелізації і пасторської опіки.

Ми переконанні що церква: тіло Ісуса Христа єдина надія для світу, що гине.

Із самого початку не було нічого, але завжди був і Є Бог – в кінці кінців вся землі і всі діла на ній згорять, не буде нічого – Буде Бог і церква. Все творіння – це будівельний майданчик церкви. Ісус любить і будує Свою церкву. Тому і ми любимо і будуємо церкву Ісуса.

Контакт

Виноградна Лоза Львів

097 747 77 66 ihorhran@gmail.com